Share
Go down
Academy Student
Academy Student
Liczba postów : 4
Zobacz profil autora

[Pomysly] Shunner

on Pią Sie 10, 2018 2:45 pm
Witam bede aktualizował temat jesli przytrafi sie cos ciekawego, na poczatek 2 idee:

1.

Chce by po 0,5 sekundy przytrzymania myszy na celu [itemie lub osobie] pojawiala sie taka oto informacja w okienku, tak jak jest to np w Diablo II i III co wyglada znacznie lepiej niz okno w gorze clienta

2.
Dodanie na start jakiegos jedzenia poniewaz zabijaja mnie szczury w kanale po czym trafiam do szpitala i hp spada mi do 1 co uniemozliwia start

3.
Dodanie dla każdej postaci umiejętności pasywnej
Np.
Naruto - czakra kyuubiego która by coś dodawała (za jakiś czas mogę dokładniej opisać pasywke dla każdej z postaci jeśli zaaprobujecie ten pomysł)
Sasuke - sharingan (zmiana czaru na coś innego a danie sharingana jako pasywke)
Gaara - defensywny piasek
Itd.

4.
Ustawienie maksymalna wartość skilli na 100 co nie zmieniło by aż tak dotychczasowego skillowania i dodanie losowych atrybutów przedmiotów np.
Sannin Glove (atk 50 def 45)
+3-5% attack speed
+4-7% taijutsu
+2-3% avoiding
+2-12% mana regeneracja
+8-21% critical attack
Które to procenty działały by ponad skilla 100 poprawiłoby to wartość przedmiotów i samej rozgrywki a same losowe atrybuty sprawiłyby że każdy przedmiot miał własną wartość co znacznie urozmaica rozgrywke

5.
Tabelka "Missions" z aktualnie pobranymi/trwającymi zadaniami

6.
Ustawienie maksymalnej ilości graczy w drużynie na 3 jednostki jak miało to miejsce w mandze ew więcej i dodanie ikonek graczy będących aktualnie w party z paskiem HP i ikona profesji oraz nickiem gracza

7.
Dodanie innych grafik niż jedną podłoża piasku tak by wyglądało to lepiej

8.
Dodanie account creatora do klienta gry

9.
Highscores w cliencie gry z profilami postaci
Powrót do góry